U pajtua me gruan pas TRADHËTISË me Afërditën, Agon Amiga bëhet BABA – AlpeGossip
U pajtua me gruan pas TRADHËTISË me Afërditën, Agon Amiga bëhet BABA

U pajtua me gruan pas TRADHËTISË me Afërditën, Agon Amiga bëhet BABA

3 vite më parë bëri bujë publikimi i mesazheve intime të Agon Amiga me Afërdita Dreshajn, mesazhe që çuan në ndarjen e reperit me bashkëshorten Egzona me të cilën kishte 2 vite i martuar.

Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi lajmi se Agoni dhe Egzona janë kthyer bashkë dhe janë më të lumtur se kurrë pasi atë çfarë ka ndodhur e kanë hedhur pas në të shkuarën.

Mirëpo nga çifti vjen edhe një lajm tjetër. Burime të afërta me ta kanë thënë për “lajmi.net” se Egzona është shtatzënë dhe çifti do bëhen prindër të një djali.