“NËSE ANGELINA HARROI…”/ Fjolla probleme me lidhjen e saj, Rozana Radi i jep këshillën e vlefshme (FOTO) – AlpeGossip
“NËSE ANGELINA HARROI…”/ Fjolla probleme me lidhjen e saj, Rozana Radi i jep këshillën e vlefshme (FOTO)

“NËSE ANGELINA HARROI…”/ Fjolla probleme me lidhjen e saj, Rozana Radi i jep këshillën e vlefshme (FOTO)

Të gjithë e dimë miqësinë e ngushtë që ekziston mes Rozana Radit dhe Fjolla Morinës.

Dy artistet janë gjithnjë në mbështetje të njëra tjetrës, dhe në ditët më të vështira të tyret.

E mesa duket Fjolla është duke kaluar një moment jo fort të mirë në jetën e saj, dhe për këtë ka kërkuar këshillën e mikes së zemrës, Rozanës.

Nga sa kemi kuptuar nga këshilla e Rozit, Fjolla ka pësuar një zhgënjim në dashuri dhe mikja e saj e ka ngushëlluar me fjalët e bukura.

“Nëse Angelina harroi Brad Pitin, ti mund të harrosh çdo lloj tipi që ta ka nxirë me pak fjalë”,-ka qenë këshilla e Rozanës për shoqen.

Ndërkohë Fjolla ka zgjedhur t’a postojë këtë fjali, duke e vlerësuar shumë si këshillë.

Image