”DOLLARË” NË FYTYRË/ Ky është fiksimi i momentit i vajzave të famshme shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
”DOLLARË” NË FYTYRË/ Ky është fiksimi i momentit i vajzave të famshme shqiptare (FOTO)

”DOLLARË” NË FYTYRË/ Ky është fiksimi i momentit i vajzave të famshme shqiptare (FOTO)

Ditët e sotme, teknologjia dhe rrjetet sociale luajnë një rol shumë të rëndësishëm në jetën tonë. Gjatë gjithë kohës ne jemi të loguar në rrjetet tona si Facebook, Instgram dhe Snapchat.

Ky i fundit përdoret shumë nga të rinjtë dhe VIP-at të cilët argëtohen me efektet dhe filtrat që ky aplikacion ofron. Kohët e fundit, mesa po shohim në rrjetet sociale ekziston një filtër i cili po kthehet virale nga ana e VIP-ave.

Të gjitha e përdorin dhe madje e dashurojnë duke u shprehur se është efekti i tyre i preferuar. Po flasim për efektin që shfaqen shenjat e dollarit në fytyrë dhe buzët fryhen. Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga VIP-et tona dhe foton që ato kanë me ”fiksimin” e ri. /AlpeGossip.al