DEPUTETI I PRANON…/ Elton Ilirjani puth Kujtim Gjuzin live: Jam gjithë kjo pjeshkë… (VIDEO) – AlpeGossip
DEPUTETI I PRANON…/ Elton Ilirjani puth Kujtim Gjuzin live: Jam gjithë kjo pjeshkë… (VIDEO)

DEPUTETI I PRANON…/ Elton Ilirjani puth Kujtim Gjuzin live: Jam gjithë kjo pjeshkë… (VIDEO)

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del hapur!”, pas deklaratave të forta drejt tyre.

Gjithçka pasi biznesmeni kontravers Ilirjani, vendosi buzëkuq ngjyrë rozë.

Ilirjani: Po e vendos ngjyrë rozë. Kujtim je mashkulli i ëndrrave të mia.

Gjuzi: Je në muajin rozë, po pampersin e ke marrë. Kujtimi është prejardhje pellazge.

Ilirjani: Ngjyrën nuk e kam për parti.

Gjuzi: Hajde bëj partuinë e prapakolpave në Tiranë ta shohësh sa vota ke. Respektin e ke, ta ka bërë ligjin Baca.

Ilirjani: Kujtim të puth fort tironsi im i dashur.

Gjuzi: Nuk ka shans të më puthësh ti mua. Unë pranoj puthje nga çdo princeshë shqiptare, jo nga ty.

Ilirjani: Kujtim ta ndërroj mendjen, kujdes, të puth. Unë i dua njerëzit e vështirë, i dashuroj.

Gjuzi: Nga ana njerëzore unë e pranoj dashurinë tënde, ti je zemër. Mendjen e ke së prapthi, e ke në prapakolp. Nuk të funksionon mirë qendra e inteligjencës.

Ilirjani: Unë jam gjithë kjo pjeshkë, si mos të më dojë, edhe pjeshkë me lekë. Të puth zemër.