FANS I ÇMENDUR/ E pabesueshme ç’ka bërë i riu për ti ngjarë Ghetto Geasy-t – AlpeGossip
FANS I ÇMENDUR/ E pabesueshme ç’ka bërë i riu për ti ngjarë Ghetto Geasy-t

FANS I ÇMENDUR/ E pabesueshme ç’ka bërë i riu për ti ngjarë Ghetto Geasy-t

Getoar Selimi, i njohur ndryshe si Ghetto Geasy, është një ndër reperët më të ndjekur e më të komentuar të showbizit shqiptar. Këngët e tij janë kthyer në hite dhe Ghetti ka mbledhur një numër të madh fansash në Instagram.

Mirëpo, ajo që fansat kanë bërë për të, i ka tejkaluar parashikimet. Një ndjekës i zjarrtë i reperit, me të cilin është takuar disa orë më parë, e ka lënë pa fjalë Getoarin.

Ai kishte mbushur dorën e tij me tatuazhe të njëjta si të Ghettit dhe të dy shfaqen në foto duke treguar krahët e tyre.

“S’kam fjalë. Më ka surprizuar ky djali në Vlorë, e ka bërë dorën e tij si dora ime.”- ka shkruar reperi në postim.