E ËMA FESTON DITËLINDJEN/ Arbana Osmani i bën urimin më të veçantë publikisht – AlpeGossip
E ËMA FESTON DITËLINDJEN/ Arbana Osmani i bën urimin më të veçantë publikisht

E ËMA FESTON DITËLINDJEN/ Arbana Osmani i bën urimin më të veçantë publikisht

Përpos një moderatore e suksesshme, Arbana Osmani është edhe shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe njerëzve më të dashur. Ajo na ka treguar shpeshherë se ka një marrëdhënie të veçantë me të ëmën të cilën e konsideron shoqe të ngushtë.

Sot e ëma e Arbanës feston ditëlindjen dhe moderatorja ka postuar disa foto ku e uron me fjalët më të ëmbla.

Arbana e quan të ëmën me përkëdheli Tuta dhe urimin e ka shoqëruar me disa foto nga momentet e tyre së bashku.

Gëzuar ditëlindjen Tuta ime e bukur

Ti sjell kaq shumë gëzim

Ti je shoqja ime më e mirë

Gati të pimë verë edhe pse ti e urren

Gjithmonë ia del me modën

Dhe me petullat

Të dua

Dhe shpresoj një ditë Joni të më dojë sa gjysma e asaj që të dua unë ty