Për adhurueset e thonjve të shkurtër/ Shihni dizajnet më të famshme të këtij sezoni (FOTO) - AlpeGossip
Për adhurueset e thonjve të shkurtër/ Shihni dizajnet më të famshme të këtij sezoni (FOTO)

Për adhurueset e thonjve të shkurtër/ Shihni dizajnet më të famshme të këtij sezoni (FOTO)

Meqë në artikujt e mëparshëm kemi folur për thonjtë e gjatë dhe gjithë trendet e reja të këtij sezoni, do të ndalemi pak tek fanset e thonjve të shkurtër.

Chic, minimaliste, të thjeshta dhe elegante. Nëse s’keni asnjë ide, frymëzohuni më poshtë!


Thonjtë e zinj do të duken gjithnjë modernë!

Ose kuq e zi!

Baza natyrale me detaje të veçanta në të!

Modelet 2 ngjyrëshe janë sërish në modë!