Një nga vajzat më simpatike në serinë e filmave “Harry Poter”, shikoni se si duket ajo sot…(FOTO) – AlpeGossip
Një nga vajzat më simpatike në serinë e filmave “Harry Poter”, shikoni se si duket ajo sot…(FOTO)

Një nga vajzat më simpatike në serinë e filmave “Harry Poter”, shikoni se si duket ajo sot…(FOTO)

Seria e filmave “Harry Poter” janë pëlqyer nga publiku për realizimin fantastik të një zhanër filmash fantastiko-shkencorë dhe personazhet kryesore vazhdojnë të mbeten akoma të admiruar në sytë e fansave.

Evanna Lynch e njohur për rolin e saj nën petkun e personazhit të quajtur Luna Lovegood ishte një nga vajzat më simpatike e cila bënte pjesë në grupin e magjisë Dumbledore’s e cila e ndihmoi Harry Poter për të mbrojtur Voldemort-in.

Edhe pse kanë kaluar goxha vite dhe në film ju e mbani mend si një vogëlushe simpatike ndërsa sot në moshën 26-vjeçare, Evanna vazhdon të jetë një vajzë shumë simpatike.

Shikojeni në foton më poshtë se si duket “magjistarja e vogël”…