Zanfina Ismaili nuk kursehet fare! Kur vjen puna te çanta sigurohet ta ketë disa mijëra euro (FOTO) – AlpeGossip
Zanfina Ismaili nuk kursehet fare! Kur vjen puna te çanta sigurohet ta ketë disa mijëra euro (FOTO)

Zanfina Ismaili nuk kursehet fare! Kur vjen puna te çanta sigurohet ta ketë disa mijëra euro (FOTO)

Këto ditë Zanfina Ismaili e ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën ka pozuar me fustan të zi të shkurtër.

Mirëpo, më shumë vëmendje ka tërhequr çanta, të cilën këngëtarja e ka shoqëruar me veshjen e saj në këtë pozë.

Sipas faqes Whattheywearin që merret me brendet dhe çmimet e gjësendeve të yjeve të njohura, është fjala për një çantë Louis Vuitton të koleksionit Victoire Bag.

Në postimin e kësaj faqeje shkruan se çmimi i kësaj çante është 1.850 euro.

Ndërkaq, në faqen zyrtare të Louis Vuitton për SHBA, shkruan se çmimi i kësaj çante është paksa më i shtrenjtë, 2.550 dollarë (2.078 euro).