E KONFIRMUAR/ Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të ‘Përputhen’ – AlpeGossip
E KONFIRMUAR/ Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të ‘Përputhen’

E KONFIRMUAR/ Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të ‘Përputhen’

Javës tjetër nis në Top Channel sezoni i ri i “Përputhen”. Por drejtimin e emisionit nuk do e ketë Bora Zemani, të cilën do e shohim në “Dancing with the stars”. Emisionin e dashurisë këtë sezon do e prezantojë Ori Nebijaj.

E konfirmuar: Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të

Moderatorja ka konfirmuar lajmet që kanë qarkulluar në media, e ftuar sot në “Wake up”.

E konfirmuar: Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të

“Është komentuar “Për’puthen”, me ikje dhe ardhje të reja. Shumë mundësisht do jem dhe unë pjesë e këtyre të rejave. Besoj që do ta kem këtë rolin e përputhjes së dynjasë”, tha Ori.

E konfirmuar: Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të

E konfirmuar: Ja kush do e prezantojë sezonin e ri të