Kylie Jenner super e emocionuar/ Jep këtë lajm të veçantë për vogëlushen e saj Stormi (FOTO) – AlpeGossip
Kylie Jenner super e emocionuar/ Jep këtë lajm të veçantë për vogëlushen e saj Stormi (FOTO)

Kylie Jenner super e emocionuar/ Jep këtë lajm të veçantë për vogëlushen e saj Stormi (FOTO)

Është vetëm 22-vjeçare, por fakti i të qenit mama e një vogëlusheje shumë simpatike duket se e lumturon jashtë mase.

Ka qenë pikërisht Kylie Jenner e cila ka dhënë një lajm shumë të gëzueshëm në lidhje me bukuroshen e saj Stormi.

“Princesha e vogël, bëri 8 muaj jetë Javën e kaluar, dhe unë nuk mund të jem më e lumtur dhe e mërzitur në të njëjtën kohë”, shkruan Kylie.

Urime Kylie Jenner! Mesa duket edhe Stormi do të vazhdojë rrugën e suksesit në dinastinë “Jenner”