PAS NDARJES NGA VIS BAJRAKTARI/ Lori Hoxha në një lidhje të re? Ja çfarë i kërkon publikisht… (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA VIS BAJRAKTARI/ Lori Hoxha në një lidhje të re? Ja çfarë i kërkon publikisht… (FOTO)

PAS NDARJES NGA VIS BAJRAKTARI/ Lori Hoxha në një lidhje të re? Ja çfarë i kërkon publikisht… (FOTO)

Prej kohësh tashmë përflitet për ndarjen e Lori Hoxhës nga i dashuri i saj Vis Bajraktari dhe dita ditës përforcohen këto fjalë.

Fotot e videot e shumta të tyra të cilat qartazi duken si dedikimet hedhin akoma më shumë dritë se çfarë ka ndodhur që ka krisur marrëdhënien mes tyre.

Trashëgimtarja e Top Channel , mbrëmjen e djeshme ka “ndezur” sërish thashethemet por kësaj here nga foto e postuar dhe mbishkrimi i saj duket se ajo është në një njohje të re.

“Kur ai të pyet se çfarë dëshiron prej tij”, shkruan Lori krahas fotos në cilën shfaqet një kokteil gota e së cilin është në formën e zemrës. Përmes kësaj ajo tregon se nga mashkulli me të cilin ndoshta është apo do të jetë në marrëdhënie kërkon zemrën e tij.

Ta ketë harruar kaq lehtë Visin vallë?

/AlpeNews.al