MOS E HUMBISNI/ Pamje nga vila super e shtrenjtë e Sabri Fejzullahut – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Pamje nga vila super e shtrenjtë e Sabri Fejzullahut

MOS E HUMBISNI/ Pamje nga vila super e shtrenjtë e Sabri Fejzullahut

Prej vitesh Sabri Fejzullahu vazhdon të mbetet një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është mjaft aktiv si në projekte dhe mbrëmje muzikore. Në profilin e tij të Instagramit, Sabriu ndiqet nga fansat e tij, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë cdo postim të bërë.

Së fundmi, këngëtari ka zbuluar disa pamje nga shtëpia e tij në Brezovicë përmes një fotoje në Instastory. ‘Shtëpi e ëmbla shtëpi’, ka shkruar ai. Nga fotoja mund të dallojmë se 72-vjeçari ka goxha shije pasi shtëpia ka një strukturë shumë të bukur, të cilën mund ta shikoni në foton më poshtë:

Në një postim tjetër, Sabriu ka fotografuar të shoqen, Nerën, në ambientet e shtëpisë. ‘Nerushi im’, ka shkruar këngëtari krahas fotos. I gjithë arredimi i vilës duhet të ketë kushtuar shumë.