Pa prit pak! Mos ndoshta Aulona Musta zbuloi emrin e fituesit të “Dancing With the Stars”? (VIDEO) – AlpeGossip
Pa prit pak! Mos ndoshta Aulona Musta zbuloi emrin e fituesit të “Dancing With the Stars”? (VIDEO)

Pa prit pak! Mos ndoshta Aulona Musta zbuloi emrin e fituesit të “Dancing With the Stars”? (VIDEO)

Konkursit të kërcimit “Dancing With the Stars” tashmë po i vjen fundit, dhe ne e kemi një emër se kush do të dalë triumfues.

Në fakt ka qenë vetë konkurrentja Aulona Musta ajo që na ka ngritur dyshimet në lidhje me të famshmen që do të rrëmbejë kupën.

E ftuar në emisionin “Boom”, Aulona tha se Soni Malaj do të fitojë dhe për këtë është e sigurt pasi ajo “është më e vjetra në karrierë”.

Pavarësisht se Aulona e dha një emër, ajo shprehu dëshirën e madhe për të dalë triumfuese nga kjo garë:

“Do të ndihesha e zhgënjyer nëse nuk do të fitoja pikërisht për të gjithë impaktin që unë dhe Graciano kemi krijuar te publiku”, shtoi Aulona.