Edhe këtë modele shqiptare e akuzuan për photoshop, shikoni përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
Edhe këtë modele shqiptare e akuzuan për photoshop, shikoni përgjigjen e saj (FOTO)

Edhe këtë modele shqiptare e akuzuan për photoshop, shikoni përgjigjen e saj (FOTO)

Ajo është bërë sërish mama, megjithatë sërish mund të ngjallë zilinë e çdo femre me format e saj trupore. Edhe së fundmi ka postuar një foto me bikini, foto kjo e cila nuk ka nevojë për komente. Megjithatë ka patur edhe nga ato komentuese, komentet dashakeqëse të të cilave nuk kanë munguar. ‘’Të kishe patur më kujdes me hollimin e këmbës së djathtë se e paske deformuar këmbën dhe komonë’.

Emina Cunmulaj nuk ka ngururar të kthejë përgjigjen e merituar:

“Nuk është photoshop, unë jam krenare për faktin që nuk kam bërë asnjëherë photoshop. Kështu më ka fal zoti”. Pak më vonë, Emina postoi edhe një video ku shfaqej duke gatuar makarona dhe krah së cilës shkruante. “Për të gjithë ata që thonë Emina nuk ha, hajde bujrum, makarona me djathë’.