Me bikini dhe duart në pozicion sensual! Enca ‘’ngre temperaturat‘’me pozë nga…(FOTO) – AlpeGossip
Me bikini dhe duart në pozicion sensual! Enca ‘’ngre temperaturat‘’me pozë nga…(FOTO)

Me bikini dhe duart në pozicion sensual! Enca ‘’ngre temperaturat‘’me pozë nga…(FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia nuk di të përmbahet.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në pishinë më seksi se asnjëherë.

Në këtë foto ajo është duke mbuluar gjoksin me dorë duke u shfaqur provokuese dhe joshëse. Nuk është hera e parë që këngëtarja publikon foto të tilla