SEKSI DHE KUR ËSHTË SPORTIVE/ Tayna na mahnit të gjithëve me foton e fundit (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE KUR ËSHTË SPORTIVE/ Tayna na mahnit të gjithëve me foton e fundit (FOTO)

SEKSI DHE KUR ËSHTË SPORTIVE/ Tayna na mahnit të gjithëve me foton e fundit (FOTO)

Këngëtarja e muzikës rap, Tayna, ka befasuar fansat e saj me një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram.

Ajo në këtë foto shihet me rroba sportive ka shkruar: “Unë nuk të shikoj ty, unë shikoj mespërmes teje”.

E komentet nuk kanë munguar. Dashuri për Taynën ka treguar edhe Dafina Zeqiri, me të cilën edhe ka publikuar bashkëpunimin tashmë shumë të njohur, ‘Bye Bye’.

Edhe këngëtarja Kida, Babi G, modelja Vildane Zeneli e make-up artistja, Sellma nuk kanë lënë pa shkruar komente