FESTA E FITER BAJRAMIT/ Dua Lipa uron të gjithë besimtarët myslimanë (FOTO) – AlpeGossip
FESTA E FITER BAJRAMIT/ Dua Lipa uron të gjithë besimtarët myslimanë (FOTO)

FESTA E FITER BAJRAMIT/ Dua Lipa uron të gjithë besimtarët myslimanë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, nuk ka harruar të urojë festën e Fiter Bajramit për të gjithë fansat e saj.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në Instagram, zgjodhi fjalë të veçanta për këtë festë madhëshore.

“Urime festën e Bajramit për familjen time, shoqërinë dhe të gjithë ata që festojnë”, ka qenë urimi i artistes 24-vjeçare.

Këngëtarja që prej fillimit të lock down-it është izoluar në shtëpinë e saj në Londër, ndërsa këtë periudhë e ka kaluar me familjen dhe të dashurin e saj, modelin Anwar Hadid.

foto galeri