“NA TURPËROVE”/ Ronela Hajati ironizon personazhet që e kritikuan për tekstin e këngës: 2 milionë… (FOTO) – AlpeGossip
“NA TURPËROVE”/ Ronela Hajati ironizon personazhet që e kritikuan për tekstin e këngës: 2 milionë… (FOTO)

“NA TURPËROVE”/ Ronela Hajati ironizon personazhet që e kritikuan për tekstin e këngës: 2 milionë… (FOTO)

Të shuma kanë qenë reagimet në rrjet pas performancës së Ronela Hajatit në skenën e madhe të “Eurovision” në Torino të Italisë. Gjithashtu u komentua gjatë edhe skualifikimi i Shqipërisë për në finale.

Kënga “Sekret” ka arritur miliona shikime brenda 24 orëve, por pavarësisht kësaj ka nga ata që nuk ia kanë kursyer kritikat, ndonjëherë edhe të rënda.

Kënga e Ronelës i bëri të gjithë ndjekësit anë e mbanë botës të dëgjojnë, këndojnë apo të kërcejnë nën ritmet e saj dhe kjo gjë u vu re nga brohorimat dhe koncertet e shumta që artistja ka zhvilluar.