BLENDI FEVZIU NGRITI FLAMURIN NË HONOLULU/ Bes Kallaku vë re gafën që s’e kapi askush (FOTO) – AlpeGossip
BLENDI FEVZIU NGRITI FLAMURIN NË HONOLULU/ Bes Kallaku vë re gafën që s’e kapi askush (FOTO)

BLENDI FEVZIU NGRITI FLAMURIN NË HONOLULU/ Bes Kallaku vë re gafën që s’e kapi askush (FOTO)

28-Nëntori e gjeti Blendi Fevziun në Hawaii, ku ka uruar të gjithë shqiptarët për festat nëpërmjet një fotoje ku ka pozuar me flamurin shqiptar.

“Gëzuar 106-vjetorin e Pavarësisë. Gëzuar festën e flamurit!”- shkroi Blendi në postimin e tij në Instagram, mirëpo gafën e tij nuk e vuri re askush veç Bes Kallakut.

Aktori i humorit ka vënë re se flamuri me të cilin Blendi ka përshëndetur shqiptarët ishte kinez dhe këtë gjë ja ka thënë gazetarit edhe në komente.

“Ndërro flamurin sepse ky me këtë shqiponjën është prodhim kinez.”- ka shkruar Besi.