Fansat akuzojnë Lori Hoxhën për “PHOTOSHOP”, Sara hidhet në SULM: Boll o… (FOTO) – AlpeGossip
Fansat akuzojnë Lori Hoxhën për “PHOTOSHOP”, Sara hidhet në SULM: Boll o… (FOTO)

Fansat akuzojnë Lori Hoxhën për “PHOTOSHOP”, Sara hidhet në SULM: Boll o… (FOTO)

Lori Hoxha ka nisur sërish pushimet. Këtë herë ajo ndodhet në ishullin grek Mykonos.

Në një foto, Lori ka pozuar nga plazhi, ku shfaqet me shumë stil e veshur me një palë rroba banje trup bardhezi.

Me një kapelë me strehë dhe syze dielli, Lori e ka ngulur vështrimin drejt detit me siguri, ndërsa ne drejt saj.

Mirëpo fansi vështrimi i ka vajtur te këmbët e fashionistes dhe i thotë që ka dështuar pasi ka zgjatur gishtat e këmbës. Mesa duket ky koment nuk i ka pëlqyer aspak motrës së saj Sarës e cila ka etiketuar fansin në fjalë dhe i ka thënë: Boll o boll.