Dj Sardi tregon vendin më të ÇUDITSHËM që ka bërë SEKS: Në ujë akull të ftohtë tek… – AlpeGossip
Dj Sardi tregon vendin më të ÇUDITSHËM që ka bërë SEKS: Në ujë akull të ftohtë tek…

Dj Sardi tregon vendin më të ÇUDITSHËM që ka bërë SEKS: Në ujë akull të ftohtë tek…

Dj Sardi është ndër Dj më të suksesshëm në kryeqytet, i cili u bë i njohur edhe për personat që nuk frekuentojnë klubet e natës, falë pjesëmarrjes së tij në jurinë e spektaklit të “Këngës Magjike”.

I ftuar në emisionin “Pushime on Top”, ai ka rrëfyer detaje nga jeta e tij, angazhimi në muzikë si dhe i është përgjigjur një pyetësori me pak “spec” nga moderatorja Ori Nebiaj.

I pyetur se ku ka qënë vendi më i çuditshëm që ka kryer marrëdhënie seksuale, Dj Sardi na la me gojën hapur me përgjigjen që dha.

“Te Syri i Kaltër, në ujë akull të ftohtë” – u përgjigj ai.

Ndër të tjera, Sardi tha se beson te dashuritë e vertëta dhe nuk mund të duash kurrsesi dy persona në të njëjtën kohë.

“Unë mendoj se nuk mund të dashurosh dy persona në të njëjtën kohë. Nëse je i dashuruar me dikë dhe dashuron dikë tjetër, do të thotë që atë nuk e ke dashuruar me të vërtetë.” – tregoi ai.