“ÇMEND DHE DEMIN”/ Njihuni me VIP-et shqiptare që treguan sensualitetin me ngjyrën e KUQE (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMEND DHE DEMIN”/ Njihuni me VIP-et shqiptare që treguan sensualitetin me ngjyrën e KUQE (FOTO)

“ÇMEND DHE DEMIN”/ Njihuni me VIP-et shqiptare që treguan sensualitetin me ngjyrën e KUQE (FOTO)

 

Kjo verë mund të konsiderohet padyshim ajo e ngjyrave. Siç edhe dihet tanimë femrat me stil të bukur dhe të veçantë, i kushtojnë shumë rëndësi ngjyrave, materialeve dhe kombinimit të veshjeve të tyre.

Normalisht nuk kanë si të mungojnë në veshjet dhe garderobat e vipeve tona shumëllojshmëria e ngjyrave dhe modeleve.
Vipet të cilat redaksia e AlpeNews.al ka zgjedhur dallojnë për elegancën,stilin e tyre unik dhe kurimin e tyre deri në detaje. Ngjyra e cila duket se është më “In” këtë verë është e kuqja.

Më poshtë kemi listuar disa nga fotot:

Jonida Vokshi

Elvana Gjata

Beatrix Ramosaj

Enca

Zaimina Vasjari

Marina Vjollca

Nora Istrefi

Kida 

Alba Hoxha

Dhurata Dora

Bleona Qerreti