FOTOGRAFIA ME TRËNDAFILIN NË ZONËN INTIME/ Bleona Qereti zbulon si lindi ideja: Nuk kisha kohë…(FOTO) – AlpeGossip
FOTOGRAFIA ME TRËNDAFILIN NË ZONËN INTIME/ Bleona Qereti zbulon si lindi ideja: Nuk kisha kohë…(FOTO)

FOTOGRAFIA ME TRËNDAFILIN NË ZONËN INTIME/ Bleona Qereti zbulon si lindi ideja: Nuk kisha kohë…(FOTO)

Para disa kohësh, Bleona Qereti realizoi një set fotografik shumë seksi. Në një prej imazheve, ajo shfaqej me trëndafil në zonën intime dhe me një këmishë të shkurtër tek gjoksi.

Ideja e trëndafilit lindi rastësisht pasi stilisti kishte harruar një pjesë të veshjes. Këtë histori e ka treguar në intervistën e saj për “Why Not” në Ora News.

Bleona Qereti: Stilisti kishte harruar pjesën poshtë të veshjes, kështu që nuk kishim çfarë të bënim. Unë u nervozova sepse atje në Amerikë, nuk është të mbarojë kur të mbarojë punë. Në momentin që kalojnë 12 orë të çdo projekti, fillon dhe paguan dyfish për stafin. Unë nuk kisha kohë se kisha dhe 5 paraqitje të tjera për të bërë. Duke qenë se jam një person shumë i qetë nga nervat, thoja më gjeni një lule. Mami më thoshte, nuk kam lule. Pastaj kemi marrë lulen, e kemi prerë dhe ngjitur.