PRAPASKENTAT EPIKE TË KLIPIT/ Miriami “bie si thes” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PRAPASKENTAT EPIKE TË KLIPIT/ Miriami “bie si thes” (FOTO+VIDEO)

PRAPASKENTAT EPIKE TË KLIPIT/ Miriami “bie si thes” (FOTO+VIDEO)

Teksa kënga e tyre më e re “Duamë” po dëgjohet kudo dhe videoklipi ka patur shumë sukses me shikime, Albani po zbulon prapaskenat gjatë xhirimeve.

Këngëtari ka postuar sot një video ku tregon se Miriami e ka përjetuar keq pjesën kur ata rrëshqasin.

“S’kishte faj, e kishte me fri.ke dhe më paralajmëroi që në fillim! Por dhe unë e paralajmërova. Pa merak, protagonistja e klipit është shëndoshë e mirë ”, shkruan Albani.

Ndërsa Miriam shkruan në komente: “Uji ishte i cekët kur ramë se ky e kishte provuar disa herë për vete dhe i mori masat po unë e shkreta që rash si thes”.