MEZI PO PRET/ Luana është shumë e emocionuar për këtë gjë dhe imagjinoni si do jenë fansat e saj (FOTO) – AlpeGossip
MEZI PO PRET/ Luana është shumë e emocionuar për këtë gjë dhe imagjinoni si do jenë fansat e saj (FOTO)

MEZI PO PRET/ Luana është shumë e emocionuar për këtë gjë dhe imagjinoni si do jenë fansat e saj (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni.

Së fundmi moderatorja ka arritur shifrën e 1.5 milion ndjekësve në Instagram duke treguar edhe njëherë që është një ndër personazhet publikë më të dashur nga fansat.

Por edhe pse ka qenë pushim për sa i përket moderimit, Luana nuk po ndalet me muzikë. Ajo ka lajmëruar së fundmi se ka marrë një ftesë për bashkëpunim dhe ditën e djeshme njoftoi se ky bashkëpunim do realizohet.

Luana postoi një foto në instastory ku shprehu se sa e emocionuar është teksa shkroi “Coming soon”.

Kur Luana është kaq e emocionuar, imagjinoni si ndihen fansat e saj.

sou.png