E VETMJA QË MUNGONTE! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO) – AlpeGossip
E VETMJA QË MUNGONTE! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO)

E VETMJA QË MUNGONTE! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO)

Tashmë është “në modë” të kesh një llogari në Instagram, e cila përveçse të lidh me njerëzit kudo që ata ndodhet, është edhe një mundësi e mirë promovimi për artistët.

Thuajse çdo personazh publik ka një llogari të tijën dhe e vetmja që mungonte ishte këngëtarja Jehona Sopi.

Mirëpo edhe Jehona i ka dhënë fund “privatësisë” ditën e sotme, duke vendosur të hapë një llogari në Instagram.

Këngëtarja ka publikuar fotot e para, ndërkohë që ndjekësit e saj po rriten.

Këtë vit, Jehona është rikthyer në “Këngën Magjike” pas 5 vitesh mungesë, me këngën “Anej”.