“RESPEKT PËR KOHËN E TIJ”/ Fero bën deklaratën e fortë për unikatilin (FOTO) – AlpeGossip
“RESPEKT PËR KOHËN E TIJ”/ Fero bën deklaratën e fortë për unikatilin (FOTO)

“RESPEKT PËR KOHËN E TIJ”/ Fero bën deklaratën e fortë për unikatilin (FOTO)

Feronit Shabani i njohur për publikun shqiptar si Fero është një nga personazhet më të komentuar në mediat online. Qasja e shpejtë e tij në muzikë ka bërë po ashtu që të jetë edhe shumë i suksesshëm, pasi projektet e tij muzikore janë dëgjuar dhe pëlqyer shumë nga publiku.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht u tregon fansave vetëbesimin që ka duke e cilësuar veten si reperin më të mirë shqiptar dhe jo vetëm.

Së fundmi ai është bërë pjesë e “pyetjeve-përgjigjeve” në instastoryn e tij. E në një nga pyetjet ku një fans i përmend Unikkatilin, reperi thotë: “Respekt për kohën e tij, tani është koha ime”.

Mirëpo me siguri fansat e Unikkatil nuk e kanë pritur mirë këtë përgjigje të Feros!