E PREZANTOI ME TË DASHURIN TURK/ Ja si reagoi familja e Genta Ismajlit – AlpeGossip
E PREZANTOI ME TË DASHURIN TURK/ Ja si reagoi familja e Genta Ismajlit

E PREZANTOI ME TË DASHURIN TURK/ Ja si reagoi familja e Genta Ismajlit

Pak javë më parë burime për “Xing.al” bënë të ditur se Genta Ismajli e kishte prezantuar familjen e saj me të dashurin turk, biznesmenin Hysen. Këtë e ka konfirmuar sot edhe Genta e cila për herë të parë ka postuar një foto bashkë me familjen dhe të dashurin.

Mesa duket familja e Gentës ka reaguar shumë mirë për lidhjen e tyre. Në foton e publikuar, Hyseni shfaqet i ulur në krye të tavolinës, gjë që tregon se familja e Gentës e ka respektuar në maksimum. Biznesmeni duket i lumtur dhe po ashtu edhe familjarët e Gentës. Çifti kanë vendosur ta kalojnë Vitin e Ri bashkë me familjen e këngëtares.