FOTOJA QË PO NA “FIKSON” TË GJITHËVE/ A ka veshur Oriola Marashi mbathje tek kjo FOTO? – AlpeGossip
FOTOJA QË PO NA “FIKSON” TË GJITHËVE/ A ka veshur Oriola Marashi mbathje tek kjo FOTO?

FOTOJA QË PO NA “FIKSON” TË GJITHËVE/ A ka veshur Oriola Marashi mbathje tek kjo FOTO?

Oriola Marashi, modelja bukuroshe është gjithmonë aktive në rrjetet e saj sociale ku poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta personale por dhe profesionale.

Bukuroshja së fundmi ka postuar një foto shumë provokuese ku shfaqet më seksi se kurrë e veshur me një fustan shumë të shkurtër rozë që madje ngjan si bluzë.

Oriola e ka shoqëruar fustanin me një çantë e cila i shkon shumë. Por ajo çfarë na bën përshtypje më tepër është se nuk po mundemi të dallojmë nëse Oriola ka veshur apo jo mbathje.

Në foto nuk duket gjë por ne presim të na e thotë vetë ajo. /AlpeGossip.al