Na e tregoi vetë! Kjo është dhurata më e bukur që mori Luana për ditëlindje dhe nuk… (FOTO) – AlpeGossip
Na e tregoi vetë! Kjo është dhurata më e bukur që mori Luana për ditëlindje dhe nuk… (FOTO)

Na e tregoi vetë! Kjo është dhurata më e bukur që mori Luana për ditëlindje dhe nuk… (FOTO)

Ditën e sotme moderatorja e njohur Luana Vjollca feston ditëlindjen e saj dhe mbush 27 vjeç. Në rrjetet sociale ka patur shumë urime nga miqtë, të afërmit dhe fansat e saj të shumtë. Ka qenë vetë Luana që na ka mbajtur të “update-uar” me foto e video të ndryshme ditën e sotme në Instagram dhe më në fund na ka zbuluar dhuratën më të bukur që ka marrë për diltëlindje. Ndoshta as nuk e keni çuar nëpër mend, por bëhet fjalë për këngën e saj me Bujar Qamilin, pikërisht “Mi dhe flakë mallit tim” që ka shkuar mbi 9 milion klikime në YouTube.

Luana u shpreh shumë e lumtur për këtë dhe tha në instastory që është dhurata më e bukur për të.