TRENDI I MOMENTIT/ Ja si ti vishni sandalet në stinën e vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I MOMENTIT/ Ja si ti vishni sandalet në stinën e vjeshtës (FOTO)

TRENDI I MOMENTIT/ Ja si ti vishni sandalet në stinën e vjeshtës (FOTO)

Le të themi diçka që në fillim: Do të veshim çizme të rënda sa të lodhemi në dimër dhe s’kemi si u shpëtojmë. Ndërkohë, tani në vjeshtë mund t’iu shmangemi këpucëve të mërzitshme me sandale disi të mbuluara, disi të përshtatshme për stinën. Në fakt, disa modele jo vetëm që e kanë të nevojshme të vishen me çorape; jo vetëm që jua mbajnë këmbët e ngrohta, por edhe i shtojnë veshjes një detaj të denjë për Javën e Modës.

Industria e modës ka kohë që përpiqet të na bëjë të veshim sandale me çorape, por sërish, disa prej jush as që e çojnë ndërmend… ende. Fundja, s’keni ç’humbisni.

Kombinojini sandalet me vija me çorape me xixa

Kombinojini takat minimaliste me çorape të qëndisura

Kombinojini nallanet me çorape të tylta

Kombinojini balerinat me çorapet të tejdukshme

Kombinojini platformat me çorape të ravijëzuara

Kombinojini këpucët e zyrës me çorape me vija

Kombinojini atletet me çorape me logo

Kombinojini shapkat me çorape kashmiri