SHOKON ROBERT BERISHA! Gati tregon organin gjenital në videon nga banjo – AlpeGossip
SHOKON ROBERT BERISHA! Gati tregon organin gjenital në videon nga banjo

SHOKON ROBERT BERISHA! Gati tregon organin gjenital në videon nga banjo

Të gjithë e dinë tashmë që Robert Berisha është i përkushtuar maksimalisht në palestër.
 Foto e video ku tregon muskujt publikon shpesh nëpër rrjete sociale, mirëpo kësaj here duket se e ka tepruar.

Në një video të publikuar në Instastory shihet i zhveshur i mbuluar me peshqir vetëm në pjesën e poshtme dhe gati sa nuk e ka treguar edhe organin gjenital.

”Palestër dhe vallëzim”, shkruan pranë postimit me të cilin ka shokuar fansat.