NUK ISHIN KAQ TË FAMSHËM/ Vite më parë Stine, Ledri, Dafina dhe Lyrical Son dukeshin kështu (FOTO) – AlpeGossip
NUK ISHIN KAQ TË FAMSHËM/ Vite më parë Stine, Ledri, Dafina dhe Lyrical Son dukeshin kështu (FOTO)

NUK ISHIN KAQ TË FAMSHËM/ Vite më parë Stine, Ledri, Dafina dhe Lyrical Son dukeshin kështu (FOTO)

Sot janë 4 nga këngëtarët më të famshëm shqiptar, që ndër vite kanë lënë pas hite që i kujtojmë me nostalgji. Stine, Ledri Vula, Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son duket se kanë miq të mirë dhe kanë mbështetur njëri –tjetrin në hapat e parë të karrierës.

Këtë na e ka treguar Stine përmes një fotoje të postuar në Instastory me kolegët e tij dhe shkruan: “Kur ishim të vegjël”. Mesa duket kjo ka qënë periudha kur Stine sa kishte hequr gërshetat, Ledri ishte pjesë e Skills, Lyrical Son nuk kishte famën e sotme dhe Dafina nuk ishte kaq seksi dhe idhull i shumë vajzave shqiptare.