28 VITE MË VONË/ Demi Moor zhvishet dhe pozon për revistën e famshme (FOTO) – AlpeGossip
28 VITE MË VONË/ Demi Moor zhvishet dhe pozon për revistën e famshme (FOTO)

28 VITE MË VONË/ Demi Moor zhvishet dhe pozon për revistën e famshme (FOTO)

Edhe pse është 56 vjeç, kjo nuk do të thotë se Demi Moore nuk mund të zhvishet në kopertinën e një reviste.

Edhe kështu ka bërë! Aktorja ka publikuar vetëm një orë më parë tre foto ku ka pozuar për “Harper’s BAZAAR”, ku te kryesorja, pas 28 vjetësh, shfaqet pa asgjë veshur.

“Duke i treguar të gjitha për numrin e tetorit,” ka shkruar Demi në postimin e saj.