ISHTE I SHOQËRUAR ME…/ Princ Harry lë bashkëshorten shtatzënë në shtëpi dhe shkon në “pub” – AlpeGossip
ISHTE I SHOQËRUAR ME…/ Princ Harry lë bashkëshorten shtatzënë në shtëpi dhe shkon në “pub”

ISHTE I SHOQËRUAR ME…/ Princ Harry lë bashkëshorten shtatzënë në shtëpi dhe shkon në “pub”

Princ Harry është parë në ‘The Sands End’ club në Fulham, Londër këtë të mërkurë.

Ky zbulim ekskluziv është bërë nga ‘US Weekly’. 34-vjeçari ka qenë i shoqëruar nga një skuadër sigurie që ishin të veshur në mënyrë sportive dhe aspak formale, ndërkohë që bashkëshortja e tij nuk ishte e pranishme.

Ky pub është një nga të preferuarit e princit, pasi ka qenë në pronësi të kumbarit të tij. Ai është shfaqur në të njëjtin club edhe në kohën kur ishte duke u njohur me Meghan.

Siç duket pas gjithë lodhjes që kanë përjetuar dy të dashuruarit së fundmi, kjo ka qenë një mënyrë që Harry të qetësohet dhe të largojë mendjen nga gjithë presioni i ardhjes në jetë të fëmijës së parë.