“I MORI VAJZAT NË QAFË”/ Kjo është ngjyra më trendi që e ka çdo vip-e shqiptare në veshje (FOTO) – AlpeGossip
“I MORI VAJZAT NË QAFË”/ Kjo është ngjyra më trendi që e ka çdo vip-e shqiptare në veshje (FOTO)

“I MORI VAJZAT NË QAFË”/ Kjo është ngjyra më trendi që e ka çdo vip-e shqiptare në veshje (FOTO)

Mjafton një vëzhgim I thjeshtë në rrjete socaie të vipave dhe nuk ka se si të mos bjerë në sy një detaj të cilin e sheh në seciln prej tyre.

Bëhet fjalë për ngjyrën rozë, paksa të ndezur të cilën e gjen në çdo lloj veshjeje.

Duke filluar nga fustanet klasikë, pulovrat e përditshmërisë, pellushat e ngrohtë, fustanet bust e deri tëk fundet e lëkurës, roza e ndezur është kudo.

Edhe në sfilatat e javës së modës ajo shfaqet si një ndër ngjyrat kryesore  me siguri në muajt në vazhdim do ë shohim akoma edhe më shumë si pjesë të daljeve skenike të personazheve të shoëbziti.
Prandaj nxitoni të bëni tuajat veshjet e preferuara por… në ngjyrën rozë!

View this post on Instagram

🐻💗

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

Kur Crush-i ta le seen 💗🥺 Swipe 👉🏼

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

#thinkingoutloud

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

View this post on Instagram

#Rudina #RudinaMagjistari #RtvKlan

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

 

/AlpeNews.al