SUKSESET PËR RITA ORËN NUK KANË FUND/ Bëhet pjesë e fushatës për këpucët më luksoze (FOTO) – AlpeGossip
SUKSESET PËR RITA ORËN NUK KANË FUND/ Bëhet pjesë e fushatës për këpucët më luksoze (FOTO)

SUKSESET PËR RITA ORËN NUK KANË FUND/ Bëhet pjesë e fushatës për këpucët më luksoze (FOTO)

jo ka qenë tepër e angazhuar që nga dalja e albumit të saj të dytë “Phoenix” në nëntor. Por për Rita Orën duket se sukseset nuk kanë fund. Tani ajo do të jetë pjesë e një fushate të re, për këpucët luksoze të “Giuseppe Zanotti”.

Wow-factor! In promotional shots for the collaboration, the Hot Right Now hitmaker, 28, turned up the heat as she modeled an array of sizzling nude lingerie

Me disa foto provokuese rreth këtij bashkëpunimi të ri, 28 vjeçarja që u bë e famshme me këngën: “Hot Right Now”, u shfaq me një palë pantallona të shkurtra xhinse dhe reçipeta.

“Shumë e emocionuar për fushatën e re të këpucëve luksoze italiane, bazuar në bizhuteritë e mia personale”, u shpreh Rita në një postim në Instagram

Këngëtarja u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek këpucët e saj të mrekullueshme, të cilat përfshinin kryesisht çizme ose këpucë të larta prej lëkure.