Gazetari i njohur largohet nga “Top Channel”/ Rikthehet në “shtëpinë e vjetër” – AlpeGossip
Gazetari i njohur largohet nga “Top Channel”/ Rikthehet në “shtëpinë e vjetër”

Gazetari i njohur largohet nga “Top Channel”/ Rikthehet në “shtëpinë e vjetër”

Pavarësisht se tashmë sezoni i ri televiziv është në prag, lëvizjet e figurave nga njëri ekran në tjetrin nuk ndalen. Shumë gazetarë e moderatorë kanë ndryshuar televizon dhe janë bërë pjesë e emisioneve të ndryshme.

Sot ka qenë dita për të zbuluar se një tjetër gazetar është larguar nga Top Channel për t’ju bashkuar sërish “News 24”, bëhet fjalë për Ylli Rakipin. Kalimi i tij dhe i emisionit “Të paekspozuarit” në Top Channel sezonin e kaluar ishte i bujshëm, por kjo eksperiencë nuk zgjati shumë dhe ai u kthye sërish në “News 24