BËHET NOSTALGJIKE/ Iva Tiço publikon FOTO nga fëmijëria – AlpeGossip
BËHET NOSTALGJIKE/ Iva Tiço publikon FOTO nga fëmijëria

BËHET NOSTALGJIKE/ Iva Tiço publikon FOTO nga fëmijëria

Gazetarja e njhour Iva Tiço publikon shpesh foto nga rinia e saj  apo fëmijëria.

Ajo ndanë me ndjekësit postime të ndryshme ku jep edhe këshilla

Ditën e sotme Iva Tiço është kthyer pas në kohë edhe ka postuar një foto të fëmijëris ku tregon se ka qenë në periudhën e kopëshitit.

Ajo duket se nuk ka ndryshuar fare pasi ka akoma atë buzëqeshje dhe ëmbëlsin .