NORA ISTREFI SUPER SEKSI NGA PALESTRA/ Këngëtarja publikon video-n që “po çmend” fansat – AlpeGossip
NORA ISTREFI SUPER SEKSI NGA PALESTRA/ Këngëtarja publikon video-n që “po çmend” fansat

NORA ISTREFI SUPER SEKSI NGA PALESTRA/ Këngëtarja publikon video-n që “po çmend” fansat

Nora tregon ushtrimet që kryen për tu dukur gjithnjë në top formë.
Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi është njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit.

Nora e cila po vazhdon t’i ruaj përmasat ideale trupore, në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 800 mijë ndjekës, ka publikuar një video ku shihet duke ushtruar në palestës.