DUHEN SI NË DITËN E PARË/ Ermal Mamaqi tregon çfarë nuk i pëlqen tek Ami: Kur vesh… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DUHEN SI NË DITËN E PARË/ Ermal Mamaqi tregon çfarë nuk i pëlqen tek Ami: Kur vesh… (FOTO+VIDEO)

DUHEN SI NË DITËN E PARË/ Ermal Mamaqi tregon çfarë nuk i pëlqen tek Ami: Kur vesh… (FOTO+VIDEO)

Ami dhe Ermali janë prej vitesh një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo herë e provojnë se duhen si ditën e parë. Megjithatë si në çdo çift edhe mes tyre ka gjëra që i pëlqejnë e nuk i pëlqejnë tek njëri-tjetri.

Ermali, producent dhe regjisor i “I love Tropoja” është i ftuar së bashku me aktorët e filmit, në puntatën finale të “Shiko kush luan”. Gjatë një pyetësori Ermali tregon edhe çfarë nuk i pëlqen tek Ami.

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes”, përgjigjet Ermali.