Të gjithë presin këngën e re të Tunës, ja çfarë po bën ajo (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë presin këngën e re të Tunës, ja çfarë po bën ajo (FOTO)

Të gjithë presin këngën e re të Tunës, ja çfarë po bën ajo (FOTO)

Tuna është artiste që tash e një kohë po i mungon skenës muzikore me projekte të reja.

Këto ditë, në rrjete sociale janë publikuar disa fotografi ku shihet duke realizuar këngën e re, shkruan lajmi.

Pas lindjes së djalit, këngëtarja i është përkushtuar tërësisht rritjes së tij dhe ka lënë pas çdo angazhim në profesion.

Derisa të gjithë presin se kur do të publikohet kënga e re, ajo ka postuar një video në të cilën shihet duke u relaksuar në Brezovicë bashkë me vogëlushin e saj, Tianin.

Kujtojmë që “Duam” titullohet projekti i fundit të cilin ia kishte dedikuar pikërisht djalit gjatë shtatzënisë.