Shtatë mënyra si ta kombinojmë kafen/ Do të dukeni sikur keni dalë nga sfilatat e modës (FOTO) – AlpeGossip
Shtatë mënyra si ta kombinojmë kafen/ Do të dukeni sikur keni dalë nga sfilatat e modës (FOTO)

Shtatë mënyra si ta kombinojmë kafen/ Do të dukeni sikur keni dalë nga sfilatat e modës (FOTO)

E zeza nuk ikën kurrë nga moda, por me ardhjen e vjeshtës duhet të shtoni veshjet ngjyrë kafe në gardërobën tuaj. Zbuloni këto mundësi kombinimi dhe do të dukeni me stil dhe të sofistikuara:
Kafe + ciklaminë të errët (ose vishnje e errët)

Kafe + bojëqielli

Kafe + e zezë

Kafe + jeshile ushtarake

Kafe + ngjyrë pana

Kafe + rozë

Kafe + bezhë e mbyllur