Britney Spears “ndez” Londrën/ Performanca e fundit manhit fansat (FOTO) – AlpeGossip
Britney Spears “ndez” Londrën/  Performanca e fundit manhit fansat (FOTO)

Britney Spears “ndez” Londrën/ Performanca e fundit manhit fansat (FOTO)

Britney Spears nuk di të ndalet.

Këngëtarja e njohur vazhdon turneun e saj ‘Piece of me” duke shkaktuar mjaft zhurmë.

Pasi ka dhënë një koncert me 57 mijë adhuruar në Brighton Pride, ylli i pop-it dëshmoi sërish në Londër se është një këngëtare e arenave të mëdha.

Ajo hyri në skenë me këngën “Work Bitch” dhe me performacën e saj mahniti fansat e shumtë.