Sy jeshil “të magjishëm”/ Zbuloni cili është Makeup-i i duhur (FOTO) – AlpeGossip
Sy jeshil “të magjishëm”/ Zbuloni cili është Makeup-i i duhur (FOTO)

Sy jeshil “të magjishëm”/ Zbuloni cili është Makeup-i i duhur (FOTO)

Para se të blini produkte të reja kozmetike, ju duhet të konsultoheni gjithmonë me ekspertë të fushës. Dhe jo vetëm. Duhet të bëni dhe disa kërkime për të gjetur përbërjen e duhur që i përshtatet tonit të lëkurës dhe ngjyrës së syve. Nëse keni sy jeshil atëherë po ju japim një ndihmë të vogël.

Shumë femra harrojmë se ka lloje të ndryshme të toneve që mund të nxjerrin në pah ngjyrën e syve. Në këtë post, do të flasim në lidhje me make up-in e duhur dhe mahnitës që ju përshtatet.

Ndiqni kombinimet e toneve më poshtë nëse keni sy jeshil:
Black dhe Gold

Smoking green eyes

Make up ngjyrë bakër