Si e ka fshehur gjithë këtë kohë? Vëllai i Aulona Mustës qenka reper dhe goxha bukurosh - AlpeGossip
Si e ka fshehur gjithë këtë kohë? Vëllai i Aulona Mustës qenka reper dhe goxha bukurosh

Si e ka fshehur gjithë këtë kohë? Vëllai i Aulona Mustës qenka reper dhe goxha bukurosh

Aulona Musta është moderatorja thumbuese që gjithmonë ka qënë e hapur me publikun për jetën e saj private.

Por diçka na e paska mbajtur të fshehtë, që ka një vëlla kaq seksi.

Sot moderatorja e njohur ka postuar në Instastory një foto të vëllait të saj ku e uron për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen vëllaçko im. Ti i ke të gjitha mor burrë, s’di as çfarë të të uroj. Megjithatë publikisht po të them që të dua shum” – ka shkruar Aulona në urimin e postuar për vëllain e saj.

Nga profili i tij në Instagram mësuam që Xhino është reper, me mijëra ndjekës në Instagram dhe që udhëton shumë nëpër botë.

 

Që ta fiksoni më mirë ja cili është vidoeklipi i tij më i fundit: