FOTOT PROVOKUESE/ Ja çfarë mban Armina në telefon, fansat i nxjerrin sekretet edhe për surprizat e Shkëlzenit – AlpeGossip
FOTOT PROVOKUESE/ Ja çfarë mban Armina në telefon, fansat i nxjerrin sekretet edhe për surprizat e Shkëlzenit

FOTOT PROVOKUESE/ Ja çfarë mban Armina në telefon, fansat i nxjerrin sekretet edhe për surprizat e Shkëlzenit

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka zbuluar disa detaje te patreguara me pare rreth vetes se saj duke iu pergjigjur pyetjeve te ndjekesve ne Instagram.

Bukuroshja ka zbuluar se eshte 168 cm e gjate dhe ka kritikuar ata qe mashtrojne per kete detaj. Teksa ka zbuluar se cilen foto mban wallpaper ne telefon dhe cilat dhurata qe ka marre e kane bere te ndihet me mire.

Ajo thote se letrat e dashurise, udhetimet surprize, e darkat romantike gjithashtu te palajmeruara, jane dhuratat me te bukura qe ka marre dhe i mban ne zemer si momente te vecanta. Te gjitha keto duket se lidhen me partnerin e saj Shkelzen Berishen, i cili mesa kuptojme di se si ta beje Arminen te ndihet e vleresuar dhe e surprizuar.

armina dhurataarmina coverarmina e gjate