”MIRMËNGJES NGA NE”/ Rezarta Shkurta poston foton nga pushimet luksoze – AlpeGossip
”MIRMËNGJES NGA NE”/ Rezarta Shkurta poston foton nga pushimet luksoze

”MIRMËNGJES NGA NE”/ Rezarta Shkurta poston foton nga pushimet luksoze

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit dhe shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit dhe vajzës së tyre Herës.

Duke lënë pak pas, periudhën e gjatë të ngarkuar me punë, familja ka nisur pushimet ditën e djeshme.

Ato kanë udhëtuar drejt Dubrovnikut, siç ka bërë të ditur Rezarta në Instastory, dhe po relaksohen në një pishinë private.

Rezarta ka ndarë foto me të bijën teksa Hera po e puth në ballë. Kështu ka nisur dhe mëngjesi i tyre. “Mirëmëngjesi nga ne”,- ka shkruar Rezarta.