"MU MPI DORA DHE..."/ Kledi Bahiti rrëfen për herë të parë problemet me shëndetin e tij (VIDEO) - AlpeGossip
“MU MPI DORA DHE…”/ Kledi Bahiti rrëfen për herë të parë problemet me shëndetin e tij (VIDEO)

“MU MPI DORA DHE…”/ Kledi Bahiti rrëfen për herë të parë problemet me shëndetin e tij (VIDEO)

Kledi Bahiti përveç se një artist dhe kompozitor i talentuar njihet edhe për natyrën e tij pa komplekse. Ai i ftuar këtë javë në emisioni “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës ka rrëfyer se ka pasur probleme me shëndetin .

Pasi ka treguar një histori mjaft gazmore ai u shpreh se ka hequr dorë nga pijet alkoolike për shkak të problemeve me shëndetin.

“Kam pasur një problem me shëndetin nga ngarkesa e punës nga të gjitha. Duhet të këmi kujdes sepse është një fjalë goje, “hajt mo se kalon”. Një moment është ai sepse mua me mpi dora, mu mpi buza, mu morën mendt, tensionin për 4-5 ditë e kisha të ulur. Ngarkesa dhe abzuimet, sepse duhe të jesh në rregull edhe me ushqimet. Duhet seriozisht të kujdesesh për veten”- ka përfunduar kompozitori.